| clau09 a întrebat:

As vrea sa ajung o actrita in filme Disney si... nu stiu cum. As vrea sa fiu ca Zendaya. Dar nu vreau sa fiu in Romania! Doamne ferii! A da si imi e rusine sa le spun parintilor asta... happy

Răspuns Câştigător
| Scarlett011243 a răspuns:

Sincer. acest lucru nu este de rusine. spune-le parintilor tai asa:
Mama, Tata, vreau sa fiu actrita!
Nu este un motiv rusinos, deci trebuie doar sa ai incredere in tine!
PS: Sper sa ajungi actrita; Iti urez tot binele din lume!

3 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

.Acum cat timp esti mica chiar nu se poate. Cand vei fi mai mare stiu eu 19 ani nu vei mai avea aceasta dorinta insa daca iti doresti sa ajungi o actrita de succes invata limba engleza si apoi mai discutam deoarece daca doresti in America sau tari straine trebuie sa inveti limba engleza! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o sansalaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa fiu ca Nikita sa va bat pe toti, da nu sa prea poatelaughing