| Carolina_Caro_1996 a întrebat:

Cum ajung Actrita la Disney? am 14...si ma pricep la actrie

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa devii actor/actrita trebuie s afaci urmatoarele:
Inveti super bine, note doar de 9 si 10, termini liceul de arte cu medie foarte mare si intrii la o facultate de actorie si film.
Dupa terminarea facultatii, speri sa fii remarcata de producatorii americani.
Intre timp iei ore de pregatire a englezei, ca sa fii in stare sa vorbesti fluent engleza.

Despre cat se pricepe un copila la actorie, cu totii stim, asa ca, nu te culca pe o ureche ca esti priceputa, pana nu ajungi sa fii studenta la facultate de actorie.

| PsyhoChild a răspuns:

Nu e chiar asa de usor.Mai intai trebuie sa te faci putin cunoscuta. Faci actorie la palatul copiilor si daca te pricepi acolo o sa iti vina oferte

| Bernardus a răspuns:

Trebuie sa stii engleza foarte bine, sa o vorbesti ca un nativ. Tu fa actorie, si o sa vezi cu timpul, nu poti sa devii asa, spontan actrita la disney

| NameInUse a răspuns:

laughing Si eu ma pricep la distrus visele copiilor

| PisicutaMiauBAU a răspuns:

Pai pur si simplu seintampla, daca nai rabdare du-te la disneylnd si dai o auditie