| elena5stefania a întrebat:

Buna as vrea sa cumpar un caine (labrador, sau alte rase drautze) id meu elenutza_stefania daca aveti de vanzare catei nu ne aparat de rasa, la un pret acceptabil ma puteti contacta pe id de mai sus, imi puteti arata fotografii si asa mai departe...multumesc

Răspuns Câştigător
| dreamcatcher a răspuns:

Buna...De ce neaparat vrei sa cumperi? poti adopta un catelus.Eu de exemplu, l-am luat pe al meu dintr-o gara de trenhappy. Poti lua orice catelus de pe strada, sunt convinsa ca sunt destui.In apropierea blocului meu este un parculet de caini.Acum 2 luni au fost abandonati 4 catelusi.Acum sunt 6 in totallaughingDaca iti doresti un caine, ia-ti unul mic, ca sa il poti dresa si obisnui cu tine.Succes.