| asdfxy a întrebat:

Buna. As vrea sa adopt (sau sa cumpar) un caine labrador retriever, rasa pura, varsta: max 1 luna si ceva. Pret maxim pana la 600, 650 RON. Judetul bihor, sau ceva mai pe-aproape (Cluj, Timisoara, etc), Transilvania. E cineva, sau stiti pe cineva? Ma puteti ajuta? FUNDA MARE PT CEL MAI BUN AJUTOR! help?

3 răspunsuri:
| terminallyCapricious a răspuns:

Pai ai putea gasi ceea ce iti doresti pe site-ul www.adoptiicaini.ro

| aldoline a răspuns:

Vand o femela de labrador auriu, varsta 10 saptamani, deparazitata si vaccinata, cu carnet de sanatate la zi. Detin ambii parinti. Este ultima din cele 8 fetite. Merita vazuta! Pret negociabil 100 euro, suntem din Simeria(Hunedoara). Contact pe email: deea_the_best@yahoo.ca, sau tel: 0740218084