| Anamaria23555 a întrebat:

Bună.
Aș vrea să iau un pisoi, el are o lună și o săptămână și nu știu dacă să-l iau acum, mi se pare mic, dar mănâncă de toate, oare să-l iau, ce ziceți?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, rasfatal cu mancare pentru pisici de varsta lui altfel se imbolnaveste cu de toate

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lasa-l pana la 2-3 luni.

| SilentRain a răspuns:

Mai lasă-l cu mama lui un pic

| Emma30555 a răspuns:

Trebuie sa ai grija de el, sa i schimbi nisipul, apa zilnic sa l lasi sa fie cat mai liber ( nu i faci baie, nu i tai unghiile ) eventual ii cumperi mancare pentru pisici pui, dar de calitate de la magazine speciale pentru pisici. Daca stai la bloc nu l lasi cu geamuri deschise decat daca ai plase care se tin bine.