| CiocolataAerata a întrebat:

Funda!
Salut am un pisoi de o luna ce a fost parasit dupa nastere. A avut 2 frati si au murit pentru ca nu mancau cu seringa si nici cu biberonu. Mi se pare ciudat la motanelul de o luna cu nu poate sau nu stiu de ce, nu miorlaie, deschide gura pentru a miorlai dar nu scoate nici un sunet.Mai geme uneori ragusit.In rest el este jucaus, mananca, bea apa, dar lapte nu mai bea, refuza.
P.S.Este foarte juuucauuss!

Ce are?

Răspuns Câştigător
| Zulu a răspuns:

Eu mi-am adus motanelu cand avea cam o luna si tot asa nu scotea nimic pe gura pana sa acomodat cu noi si cu casa, pana nu a cercetat tot si sa imprietenit cu noi nu a zis nimic...acum daca nu ii convine ceva deja miauna...

cred ca si la tine cam asta e problema, acomodarea cu locuinta si cu tine.
sa te bucuri de el... apropo ce nume i-ai ales?

3 răspunsuri:
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Eu stiu dc asa imi face si pisoiul meu nu te speria este bine dar asa faace el e rasfatat!winking

| CiocolataAerata explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Asa este ati avut dreptate este rasfatat si acum s.a acomodat cu noi si cand nu ii convine ceva miauna.Numele lui este Hugo big grin:p

| razvan1234567898 a răspuns:

Deci am avut si eu pisoiasi micuti, probabil a mienuat prea mut cand a fost parasit si de atuci poate are ceva la gat, poate a ragusit, fal sa bea lapte pune-i in mancare pisoi am mare nevoie d elapte