| ligiligi a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi fac o pagina de facebook despre animale si as vrea un nume precum "Iubesc Animalele" sau ceva asemanator.
Nu vreau un nume care au aproape fiecare pagina despre animale si preferabil in romana.
Multumesc.
Funda!

7 răspunsuri:
| Fresh a răspuns:

Lumea Animalelor?

| CMaria21 a răspuns:

Impreuna pentru animale?

| Joker1305 a răspuns:

Pai incearca:

* Love Animals
* My Animals
* Animalbook
* Mr. Animal
* Cutia cu Animale

Funda?

| raluka66 a răspuns:

Animals lover/iubitor de animale
Animals to love/animalute de iubit
Loving animals/animalute iubitoare
Adorable animals/animalute adorabile
Animal Crush/Indragostit de animale
Dupa parerea me cele in engleza suna mai bine. Oricum bafta cu ceea ce incerci sa faci. laughing

| Samy98 a răspuns:

Cred ca numele e bun dar daca vrei sa fie ceva difet poti incerca numele,, Dragoste fata de animale".E doar o sugestie nu trebuie sa pui numele asta.

| MaricaGabriel a răspuns:

Animalele Iubite, Animale dragute, Merita un like?, Cei Mai Buni Prieteni Sunt..., iti trebuie ceva expresiv daca vrei sa pui ca titlu dar acum nu am avut idei.
Funda?*

| YasminutaEu a răspuns:

Prietenii adevarati animalele
Animalutele dragute
totul despre animale
Iubeste si tu animalele