| Alesyaa a întrebat:

cum pot sa creez o pagina de facebook (iubesc animalele si urasc brutalitatea fata de ele asa ca vreau sa fac o pagina de facebook prin care sa conving cat mai multi oamenii sa iubeasca animalele) vreau pasi prin care sa fac aceasta pagina. Multumesc

6 răspunsuri:
| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Dai pe orice pagina si dupa aia vezi ca scrie in coltul din dreapta creeaza o pagina dai acolo si respecti pasii. fundita?

| mihaelaestee a răspuns:

Buna!
Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=IjhazThKEWo
Sau
Pai trebuie sa a cont pe Facebook.Te duci la o pagina si in dreapta ta sus scrie: creeaza pagina.Dai acolo si respecti pasii. Fara cont nu cred ca merge.Si in plus iti trebuie cont pentru publicitata in caz ca iti faci cu contul tau nu cu pagina.
Funda?

| Catherine4657 a răspuns:

Pai, tema pe care ai ales-o pentru pagina este deosebita. Trebuie sa-i indrumam pe oameni pe aceasta cale. Dai pe facebook pe prima pagina (unde iti cere sa te logezi) si jos apesi pe ''Creeaza pagina'' si iti arata tot ce e nevoie sa faci. Deja ai LIKE-ul meuwinking

| 02MiraBella25 a răspuns:

Păi, te duci la o pagină de facebook obişnuită. Sus în colţul din dreapta o să scrie,, Creează o pagină,,. Dai click acolo şi trebuie să îţi alegi o categorie. După ce ai ales.o o să îţi apară câteva întrebări. Şi cam atât happy. Sper că te.am ajutat.

Undeva jos la facebook, scrie creeaza o pagina, dai acolo si incepi sa postezi