| DanutzzaMaria99 a întrebat:

As vrea sa instalez jocul Sims 3 + cateva expansiuni. Jocul merge doar daca il instalez in C/Electronic Arts? Nu prea am loc in C si as fi vrut sa-l instalez in D. Este obligatoriu in C? Funda si vot!:*

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu are nici o treaba, pune-l unde vrei tu. Garantez ca merge.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Este in C, dA ESTE obligatoriu.In D poti instala jocuri cum ar fi GTA. fUNDA?

| mnthseby a răspuns:

Nu trebuie neaparat in c

| MuzicaBooM a răspuns:

Nu,il poti pune unde vrei tu...Doar selectezi unde vrei sa il pui si gatawinking

| AlexandraAle25 a răspuns:

Poti sa il instalezi si in D, dar trebuie sa faci un folder si sa il numesti,, Electronic Arts " si totul va merge bine.