| alexia2486 a întrebat:

as vrea sa-mi fac suvite cu albastru de metil in degrade si nu stiu cum sa-l folosesc. Am inteles ca trebuie sa te speli pe cap apoi dupa ce se usuca il aplici diluat cu putina apa si dupa il usuci. Dar imi va pata perna sau ceva?

1 răspuns:
| Cristina1412 a răspuns:

Mai usor este sa combini solutia cu balsam obisnuit de par si se face ca o vopsea obisnuita. Si da, pateaza orice daca stai apasata pe acel lucru (iti spun din proprie experienta)