| antonela99 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva. Ati putea sa imi spuneti daca se gasesc bichoni de vanzare la 100-150 lei? Dau funda!:*

6 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Bichonul este de 800 lei cel mai ieftin s-au gasesti numai aici daca vrei la 400lei dar nu ai timp decat intr-o saptamana sa cumperi au vreo 1 luna cam asa uite numarul persoanei care ii vande:0760546526 e in Bucurestiwinking baffta mai vrei alte preturi? dar sunt mia scumpe cam 500 lei sau daca vrei la 300 lei dar mai ieftin nu este

| LolaLollita a răspuns:

Foarte mici sanse, aproape de zero. Doar daca, din intamplare, nu are cineva cui sa vanda puiutii si sa lase la pret. Dar atat de mult? Ma indoiesc profund. Eu am dat 1200 lei pe catelusa mea la un petshop.

Răspuns utilizator avertizat
| Scumpilicii a răspuns:

Pfoa laughing
Bichon mai ieftin de 800 de lei [200 euro] nu gasesti. Rareori!
Mai bine i-ati un catelus normal, nu neaparat de cine stie ce rasa, si vei vedea ca va fi mai bine!love struck
Funda?

| antonela99 explică (pentru Scumpilicii):

Pai ce alt catel imi recomanzi?

| Scumpilicii a răspuns (pentru antonela99):

Pai, nu stiu exact ce sa-ti zic... Depinde de zona in care esti, si chestii din astea. Oricum, cauta pe net! Bafta!