| edc a întrebat:

as vrea sa va intreb un lucru big grin
De ce dupa ce ii fac pisici mele baie si o usuc incepe sa tremure?big grin
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RalucutzaFarmer a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ca nu e bine sa speli pisica prea des, mai ales daca sta in casa. Cum iti spuneam si mai sus pisicile isi petrec o mare parte din timp spalandu-se.
Din pacate, stim cu totii ca pisicilor nu le place apa. Depinde de tine si de temperamental pisicii, sa faci din baie un lucru placut pentru pisica ta. Sper ca team ajutatFunda?

5 răspunsuri:
| Iully99Puke a răspuns:

Pai ori nu i place apa si este inca speriata sau din cauza diferentei de temepratura deoarece si tu daca ai iesii dintr-un dus ti-ar fi frig.

| Any a răspuns:

Deoarece pisicilor nu le place apa si ele se spala singure cu limbuta lor.

| KIDoOr a răspuns:

Din cauza diferentei de temperatura. Si tie iti este un pic mai frig dupa ce esi din dus, chiar daca in casa e cald. Se mai poate si sa mai fie un pic uda, chiar daca ai uscat-o si sa incerce sa se scuture ca sa dea apa jos de pe ea. Sper ca te-am ajutat.

| DoDo38 a răspuns:

Ea/El tremura de la frighee hee Dar sa ai grija sa nu`i bagi apa in urechi deoarece poate muri happy Sper ca te-am ajutat Funda?

| cryss8 a răspuns:

De frig de ce crezilaughing