| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Buna~! Ati citit "Invitatie la vals" de Mihail Drumes? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Buna! Mi-a placut extrem de mult... E o carte deosebita.Sunt sigura ca iti va placea si tiewinking

9 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Da, e foarte frumoasa. Am plans la sfarsit, la fel si la Scrisoare de dragoste si Elevul Dima dintr-a 7-a, ambele de Drumes.

| AnonymousMm a răspuns:

Buna! eu te sfatuiesc sa citesti cartea. mia una mi-a placut extrem de mult, mai ales povestea de dragoste dintre cei doi:X.sunt sigura ca si tie iti va placeawinking

| wanda a răspuns:

Prietena mea a citit. o si a spus sa e extraordinara...cartea ei preferata! o recomanda la toata lumea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.sport99.webgarden.ro logeazate si vei afla raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super:X iti recomand si Scrisore de dragostehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea e foarte interesanta, mi-a placut f mult, este o carte profunda care nu t epoate lasa indiferent, este...am inceput s-o citesc si nu am putut so las pin nu am finisato recaomand la toti; si cartea de acelasi autor Elevul Dima dint-a saptea este foarte interesanta.Recomand la toti!

| lilboutique a răspuns:

Chiar acum cateva zile am inceput-o. am auzit ca e super si am zis sa ma convinghappy

| claudia_5323 a răspuns:

E super:X

cteste si laleaua negra

| kandia a răspuns:

Foarte frumoasa cartea! si singura carte pe care am citit-o de doua ori!happy