| Scanteie_Yasmina_1999 a întrebat:

Buna
Azi mi-am dus cainele(bichon maltez) pentru prima oara la tuns(are 8 luni).Cand am ajuns acolo mi s-a spus sa vin sa-l iau la o anumita ora. Dupa ce l-am luat si l-am dus acasa, daca puneam mana pe ea tremura si daca o luam in brate ce incorda.
Este normal asa ceva?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil l-au traumatizat rău pe-acolo. Să nu îl mai duci la acel salon!

| J0B0MAT a răspuns:

Data viitoare să nu îţi mai laşi câinele/pisica/etc pe mâinile unor străini. Faci programare şi stai acolo cu el/ea până e gata.