| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am luat un skateboard si nu prea stiu sa merg cu el. Pot doar sa ma rasucesc pe el adica sa schimb pozitia. Stiu ca trebuie sa-mi pun un picior pe pamant si unul pe placa. Altceva Pentru incepatori?
P.S. Sunt fata.

4 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Pai, greu de zis pe TPU... N-ai si tu un prieten care stie sa mearga pe skateboard? Intreaba-l daca te invata el big grin

| anonim_4396 explică (pentru Mwha):

Nu,n-am prieteni care practica asa ceva. In plus, eu stau pe o strada care nu trece nici un copil pe acolo...

| Mwha a răspuns (pentru anonim_4396):

Nasol. Dar chiar n-ai nici macar un coleg care sa stie straight face | love struck ᵄˡᵊᵄᶣᵎᵚ iti zice pa-pa big grin