| Bibiutza a întrebat:

Azi vine cineva cu un catel la catelusa mea big grin si o sa-mi faca pui. Catelusa mea este Coker Spaniel la fel ca si viitorul "sot" laughing (sunt acei caini cu urechile foarte lungi). M-ar Interesa niste nume pentru viitorii catelusi. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey!
laky (cum il cheama pe al meu )
labus
toni
rex
rochii
spike
max
jojo
linda
bella
lizuca
liza
coco
marta
sasha
ghinda
frunza laughing
noroc la catelusi!

7 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Zorro
Nero
Mora
Cora

Astea imi plac pentru ca sunt scurte si cred ca orice catel ar reactiona la ele. Succes si multa sanatate parintilor. laughing

| B3Bytza a răspuns:

Lola, lili, gheisha, roky, rex, max, bobi, bleck, jessi(gesi), sara, sasha, suzy, tuty, mimi, daizy(deizi), lucky, zeus, sisi, pufy, peticel, pufu, roka, rika, lulu, diva, lassy...

| B3Bytza a răspuns:

Daizy, lulu, lili, lola, gheisha, rocky, rex, max, bobi, bleck, jessi, gessi,
sara,
sasha,
suzy,
tuty,
mimi,
pufu,
pufi,
zeus,
dona,
biju,
sisi,
marta,
lina,
lassy,
rika,
runo,
riky,
rita,
mona,
miky,
trixy.

| fif2002 a răspuns:

OMG - cateii nici nu s-au intanlit si tu cauti nume pentru viitori pui? Asteapta sa vezi puii mai intai o sa ai timp dupa aia sa gasesti nume

| AlexandraKnows a răspuns:

Buna! sunt o grozavie de nume pentru catelusi dar uite cateva care imi plac mie : layla spotty bella spiky dulcinel didi linzey .Pai...am sansa la o fundita? nu am niciuna crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca site-ul: http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html! are nume frumoase de catelusi!

| ioana999999 a răspuns:

Hey daca ai putea sa imi dai si mie unul te rog eu chiar mi-am pierdut cel mai bun prieten si as vrea sa imi fac altul adresa de email cleo_ioana99@yahoo.com