| alxgh46_2390 a întrebat:

Am o catelusa este un coker spaniel si a inceput sa o supere picioarele din spate, cind merge putin mai mult sau cind este racoare afara. ce-ar putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Ar putea fi vorba despre o raceala sau, daca este mai batrana, inseamna ca asta ii cauzeaza probleme.
Ai fost la medicul veterniar cu ea?

| dana_7218 a răspuns:

Neaparat du-o la medicul veterinar. cine stie ce are, dar daca iei masuri din timp o sa se faca bine

| Black_Cherry a răspuns:

Du-o la veterinar. poate nu are nimic dar nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu ia la medicu veterinar neaparat

| Costiin a răspuns:

Daca este tanara motivul este cresterea rapida a oaselor si articulatiilor(da-I k9 complete motion) sau poate fi din cauza varstei in caz ca este batrana.