| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a întrebat:

Buna!
Cam ce fel de rechizite imi trebuie in clasa 6?
Adica cate caiete si chestii d-astea.
Adica ma refer la chestia ca nu-mi mai trebuie carioci si creioane colorate probabil,adica poate doar daca facem ceva activitati la ora de desen,sau chestii de genu asta.
Raspunsul care vine insotit si de niste idei precum asta primeste fundita.
IDEE:UN CAIET DE REZERVA PT. TESTE, CAND PROFESORUL SPUNE SCOATETI O FOAIE DE HARTIE.

1 răspuns:
| 49Days a răspuns:

Acum pe bune tu nu stii cate materii ai?
In mod normal se cumpara 5 de mate si 10 de romana.In loc sa ne intrebi pe noi presupun ca ai colege si vorbesti cu ele.
Si daca profa de romana ar vedea ce ai scris tu aici nota nu o sa fie prea marewinking Reciteste si imbunatateste pe viitor.