| sufletzel a întrebat:

Cand eram eu mai mica era un joc pe calculator cu un arcas care trebuia sa sparga niste baloane rosii si galbene care se ridicau. Si nu mai stiu cum se numeste. crying Voi aveti idee cum se numeste ca mi-e asa dor sa ma joc jocul ala... Ms.

Răspuns Câştigător
| alexa15_9959 a răspuns:

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.

5 răspunsuri:
| sufletzel explică:

Nu, nu e nici unul din astea 2... Jocul era f simplu, de copii mici. Era un tip parca din Roma antica, era arcas si statea in dreapta ecranului si tragea in baloane rosii si galbene. Si baloanele se ridicau de pe mijlocul ecranului si cand ajungeau sus apareau iar de jos mai multe. Si arcasul putea sa se mute doar mai sus sau mai jos, atat. Chiar nu mai stie nimeni? crying

| Giovanna a răspuns:

laughing cunosc jocul, e ffff vechi dar habar nu am cum se numeste, e grafica extrem de simpla pe un fundal verde big grin e vechi de mai mult de 15 ani jocul laughing asa-i?

| Diva a răspuns:

Salut.Jocul se numeste neighbours from hell si il poti downloada de aici:http://www.kiss-zone.net/neighbours-from-hell-2/

| Just kidding a răspuns:

Jocul de numeste Bow and Arrow game l-am gasit happy