| Randy Orton a întrebat:

Cand eram la gardinita aveam acolo un calculator. Era un joc in care alegeai o fata sau un baiat. Daca alegeai fata primeai o masina galbena, iar daca alegeai baiatul primeai una rosie. Aveai mai multe trasee in care trebuia sa distrugi (prin accidentare) celelalte masini intr-un anumit timp. Primeai timp daca accidentai oameni si vaci (cel mai mult timp il primeai daca accidentai vaci). Imi amintesc de un traseu in care era totul inzapezit. In acest traseu daca se intampla sa calci pe gheata patinai si daca mergeai putin mai mult puteai intra si in canale (unde erau oameni costmuati care le dezfundau). In aceste canale apa era verde. Tot ce vreau sa aflu este cum se nemea acel joc. Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BestAnswer a răspuns:

"Carmageddon 1" se numeste.
Uite un video aici:
http://www.youtube.com/watch?v=2cZqlIq9oZs&feature=related
vezi ca acum mai sunt versiuni mai noi, cum ar fi: "Carmageddon 2 - Carpocalypse Now", sau "Carmageddon TDR 2000" si altele :)

4 răspunsuri:
| iepurica_7902 a răspuns:

Pai nu stiu...

eu la gradinita nu aveam nici un calculator. si, vroiam si eu calculator la gradinita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am fostla aceeasi gradinita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu meash dori si acum sa am calculator am varsta de 14556 de ani si nu mai am calculator ...acum scriu pe laptop laughing

| stepanie0072 a răspuns:

Habar n-am waiting