| BLABLAGAGA a întrebat:

Era un joc care acum cativa ani a fost promovat de Cartoon Network, era cu un personaj cu care te puteai juca si iti alegeai cum te imbracai si jucai jocuri, aveai propria locuinta si cu cat avansai in nivel mai primeai o camera la locuinta. Cum se numea jocul?
Scuze de greseli

Răspuns Câştigător
| CristinaAlina22 a răspuns:

Http://www.toonix.com/toonix/%20-%20 eu doar pe asta il stiu sper ca ti-am fost de folos :* :* :* funda?

4 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Club penguin sau ceva de genul

| Anihilatoarea a răspuns:

Ourworld?

| CristinaAlina22 a răspuns:

De fapt asta e site-ul : http://www.toonix.com/#/welcome :)))))