| danutzik6 a întrebat:

caut si eu sa cumpar pentru fetita mea un caine bichon maltez dar la un pret mai accesibil, ma poate ajuta cineva, va rog va rog

multumesc

6 răspunsuri:
| clausialin a răspuns:

Eu pe al meu l-am luat la 20 de km de Bucuresti daca ai cu ce ajunge acolo imi spui si iti dau nr de tel al lui omu ala, El cu asa ceva se ocupa adica vindea pui de bichoni maltezi. 8 milioane unul cu microcip, pasaport si carnet de sanatate. Anunta-ma daca esti interesata. :*

| elenyss a răspuns:

Din ce oras esti? Am o prietena care vinde un puisor de 2 luni cu 300 ron.

| danutzik6 explică (pentru elenyss):

Sunt din pitesti

| danutzik6 explică (pentru elenyss):

Ia spune-mi prietena ta din ce oras este?

| elenyss a răspuns (pentru danutzik6):

Din Rm.Valcea happy

| sissik a răspuns (pentru elenyss):

Salut! Catelusul va fie altur cu tine in timp de 10 -15 ani merita sa faci o decizie corespunzator, cumpara de la un crescator unde poti sa vezi mama si tata puilor, si ofera garantie. http://bichon.webgarden.ro/