| ςгเรtเภยкค a întrebat:

caut un nume pentru o pisica(femela) imi dati niste idei? multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Bella,Kitty,Zora,Any,Kissy,Kristal,Katy,Kater,Mimi,Fluffy,Puffy,Deny,Amallia,Rita,Misha,Pissy,Fructy,White,Smaralda,Diamantare,Honey,etc.Succes!

7 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Shiba.

| Userrr a răspuns:

Yly,Bella,Bary,Bibi,Keyna,Lala,Elawinking

| Iubibilăă a răspuns:

Kitty sau Chi love struck happy

| JustKiddingBitch a răspuns:

Adele,Alice,Alissa,Alissia,Alma,Amy,Angel,Anna,Aphrodita,Ariel,Asia,Baby,Bagheera,Bella,Betty,Blanche,BlueBonnie,Candy,Capsunica,Carrie,Chelsea,Cici,Cleo,Clio,Daisy,Dale,Dalia,Daphne,Dee Dee,Delilah,Della,Delphi,Diva,Dolly,Dora,Dulce,Duna,Edith,Ella,Elma,Ely,Elysia,Emmy,Emy,Estela,Etna,Fabi,Fairy,Fay,Fee Fee,Fiona,Florence,Flower,Foxie,Fulg-de-Zapada,Geisha,Glee,Glenda,Gloves,Greta,Happy,HeraI,Janie,Jessie,Jolie,Joujou,Kara,Kari,Kasey,Katie,Kelly,Kira,Kiri,Kiss,Lady,Lally,Lea,Leti,Leticia,Lilly,Lily,Linda,Lolita,Loony,Luna,Maddie,Mandy,Mara,Mary,Masha,Melea,Merry,Mika,Milya,Mina,Mindy,Minerva,Minnie,Misha,Miska,Miss,Missy,Mitzi,Mitzuca,Mommy,Muna,Nanny,Natty,Nefertiti,Netty,Niki,Nini,Nona,Nora,Pam,Paty,Pety,Pisa,Pisi,Pissy,Pisuna,Printesa,Puca,Puss,Pussy,Rosa,Samy,Sasha,Seti,Sissy,Snow,Sole,Soledad,Spirit,Suzy,Sweetie,Tamy,Tanja,Tassy,Tigruta,Ursa,Ursella,Winnie, Zana, Zely... sper sa te ajute big grin

| deiutza30 a răspuns:

Mimi,fifi,sisi,pufosica,lili,crisi...nu mai am idei. funda?

| deiutza30 a răspuns:

Fifi,mimi,lili,crisi...nu mai am idei, funda?

| razvyhot a răspuns:

O poti numi mitsy caisy dragutika scumpika cum vrei u