| aDDaRoxy a întrebat:

am o pisica si nu stiu ce nume sa ii pun... happy Dati-mi idei.winking
Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albeata, Albuta, Albastrica, Albu, Albastrel, Blu, Blue, Black, Bumbac, Bulgare de zapada, Ciubotel, Ciucurel, Ciupi, Cocolos, Firicel, Fox, Fulgut, Kasmir, Motocel, Nagri, Negro, Negrinno, Negrutu, Negrio, Negruta, Negrio, Orange, Pufarin, Puffo, Puffi, Pufica, Pufosul, Puffo, Pufisor, Pufulet, Pufulica, Pufulete, Puricel, Puricos, Piersic, Pantera, Patratel, Persan, Pamatuf, Portocala, Persana, Peticut, Peticel, Puf, Pufosul, Smoala, Smoc, Snow, Alintata, Aschiuta, Bestie, Bulgaras, Bulina, Chioru, Cocolos, Cometa, Covrigel, Codita, Dolce, Gogosel, Gogoasa, Ghemulet, Ghemotoc, Grasu, Grasuta, Gheruta, Golanel, Hapciu, Labuta, Motoras, Maidaneza, Maidanez, Miaunel, Miaumiua, Miorlau, Motocel, Nasturas, Nasturel, Norocel, Nasturas, Nasuc, Ochiosul, Pulpita, Rostogol, Snowball, Stres, Surubel, Sufletel, Tandarica, Turturel, Timidel, Tonto, Tontonel, Vulpita, Ursulet, Bella, Bita, Bimbi, Bitu, Betty, Carina, Carrie, Chiara, Coca, Cicy, Daisy, Ella, Elina, Floricica, Felice, Freya, Fifinela, Gloria, Greta, Guguta, Kaia, Kari, Kita, KitiCat, Kisa, Layla, Linda, Lori, Lisa, Mara, Masha, Meliora, Mocuta, Mona, Musette, Mutu, Mita, Mytu, Miti, Miuzi, Nona, Nova, Nora, Nessy, Puss, Pussy, Pumi, Querida, Quirita, Rosalinda, Rodica, Sabrina, Sabina, Safira, Steluta, Vanessa, Vera, Vasilica, Arko, Axi, Amo, Aky, Abby, Bozo, Boto, Birmi, Eak, Elu, Emo, Fes, Fix, Fifi, Fufik, Fluffy, Fufu, Gafy, Gus, Hany, Hichi, Jar, Jinx, Joy, Jan, Jeff, Kucki, Kiri, Kormi, Kidu, Lux, Lin, Opt, Oaki, Oli, Odie, Omy, Otto, Ozzie, Ouzo, Pony, Pitzi, Pucu, Pumi, Pill, Pi, Pepi, Taj, Taz, Talin, Tanja, Tanu, Tili, Timy, Titi, Toty, Tutu, Tzibi, Tzubi, Twix, Tic Togo, Uci, Whoopi, Yuri, Yoyo, Yogy, Yoda, Yammy, Yam, Yogus.

| aDDaRoxy explică (pentru anonim_4396):

Tu le-ai scris pe toate sau le-ai luat de undeva? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru aDDaRoxy):

Http://petgeek.ro/lista-cu-nume-pentru-pisici :o3

| AlexL28 a răspuns:

Mâțocel

| cateluuus a răspuns:

Bubble. Sună aşa amuzant.

Răspuns utilizator avertizat
| PaintedGalaxy a răspuns:

Ghemotoc, Snow, Snaughy

| FLorinFLR a răspuns:

E pisica nu pisoi nu mai spuneti nume ridicole,cum ar fi sa ii puneti lu unu nume de fata pe el il cheama stefan si ii ziceti andreea? sau invers. spune-i chity sau,emy,ralu,mara,ziggys,lory, ssisy, roly, pisigo, ceva de genu big grin sau inventeaza unu, cred ca vrei sa fie un nume unic nu?

| CavaleriiDragon a răspuns:

Lola