| brigis a întrebat:

Buna ce ati alege : o piscina sau o tableta adica nu stiu ce sa imi cumpar. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexandru112211 a răspuns:

Niciuna happy Cu niciuna nu ai cum sa te distrezi prea rau happy Eu as alege piscina happy

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Mai intai alege tableta,pentru ca e faina, si iti poti descarca aplicatii pe ea. Apoi, poate iti poti cumpara si piscina, care e foarte amuzanta vara, cand te stropesti cu apa prin ea.

| GigiMenta a răspuns:

Nuai ce sa faci cu piscina iarna desii nici tablet nu iti tine de cald dar totusi alege tableta.

| sakura021 a răspuns:

Eu as alege tableta pentru ca singura grija cu tableta este s-o incarci, cu pisica e mai mult mai mult de munca: sa o hranesti, sa strangi dupa ea, etc.
Sper ca te-a ajutat opinia mea.