| Clodmod a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta dupa ce imi cumpar un telefon Samsung Galaxy Note si nu stiu ce tableta sa imi iau... Voi ce ati alege dintre Apple iPad 2 si Samsung Galaxy Tab? Eu ma gandeam la iPad pentru ca telefonul este deja Galaxy si cred ca are acelasi meniu sau ceva de genul. Voi ce parere aveti? Funda, promit!

2 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Iati un Samsung galaxy note iar dupa aceea un Samsung galaxy 7.0 plus deoarece este mult mai ieftina decat orice ipad si este mult mai usor de tinut in manahappy

Sper ca te-am ajutat
Funda?happy

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Si eu te sfatuiesc sa iei iPad mai repedehappyoricum sa stii ca galaxiurile de la Samsung se aseamana destul de mult intre elehappy