| Nicoleta4000 a întrebat:

Ce mai faceti? Vreau sa imi cumpar un animalut de casa, ce imi recomandati? Si cum se ingrijeste? !

Răspuns Câştigător
| Laurentiu017 a răspuns:

Caine de talie mica-medie de rasa, porcusori de Guineea, acvariu cu pesti, pisica...

| Nicoleta4000 explică (pentru Laurentiu017):

Am avut porcusori de guineea si au murit, de aia parintii nu ma mai lasa sa imi iau nici macar unul...

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand un câine pechinez sau un bichon havanez.

| Nicoleta4000 explică (pentru OnuOnulică):

Dar cum sa am grija de ei?

| EkToR a răspuns:

Nu ai spus daca la casa sau apartament daca stai la apartament un bulldog englez sau francez e destul de ok.
La casa ceva mai maricel...Dar totusi na nu specifici cam ce iti lce adica caini pisici sau alte animale si daca stai la casa/apartament...