| dalii389 a întrebat:

Ce mananca un hamster si ce nu?

Răspuns Câştigător
| Marduk7 a răspuns:

Aproape orice ( in afara de carne, ciocolata si ciorba de burta, am incercat ). Vezi in orice magazin este mancare de hamster care e alcatuita din tot felul de seminte si fructe uscate. Dar trebuie sa suplimentezi cu varza, salata, fructe.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandruza11a a răspuns:

Aproape orice ( in afara de carne, ciocolata si ciorba de burta, am incercat ). Vezi in orice magazin este mancare de hamster care e alcatuita din tot felul de seminte si fructe uscate. Dar trebuie sa suplimentezi cu varza, salata, fructe.