| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancare de pisici le ajuta sa slabeasca? Vreau ieftine si usor e gasit. Ajutati-ma va rog big grin

Răspuns Câştigător
| ana0metalhead a răspuns:

Poi fai un program! Ca exemplu:
1. o singura masa pe zi
2. masa sa contina o cana de apa si un colt de paine
3. fa-o sa alerge (PS: adui un caine sa o fugareasca)

si ai sa vezi ca o sa slabeasca imediat.hee hee

2 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Ana003, ce prostii scoti!

Byanca, la ce te referi cand spui ieftina?

Ia in calcul ca, atunci cand vrei sa ai un animal, trebuie sa ai responsabilitatea si resursele financiare sa ii asiguri o mancare cat mai buna!

Eu iti pot recomanda ceva bun, dar nu stiu daca tocmai ieftin.
Incearca Royal Canin light.
Pune-i mancare de 2 ori pe zi. dimineata si seara si respecta gramajul care scrie pe cutie.
Nu ii mai da nimic pe langa ...nici o sunculita, nimic.

Totusi ce varsta si ce greutate are?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sunt pui de aproape un anisor in iunie implinesc 1 an si mai am una care are 2 ani dar de unde sa gesesc aceasta mancare?