| 0Thorin a întrebat:

ce programe stiti (de ex.de modificat poze, muzica, de mixat muzica etc.)?

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Pentru a mixa melodii cel mai bun program este traktor. iar pentru modificat poze photoshopwinking Funda

5 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Pt poze photoshop, iar pentru muzica wave pad sound editor.Se descarca gratuit si modelezi ce vrei tu.Eu una nu ma pricep decat sa tai (melodiile) de unde vr eu(ex:sa inceapa exact cu refrenul ca sa o pot pune ton de apel la tel...etc)

| Raduta_Constantin_Cornel_1984 a răspuns:

Poze photoshop
muzica virtual dj

| KrazyK a răspuns:

Virtual DJ

| linna8698 a răspuns:

Picasa e un program de modificat poze. Eu folosesc picasa3.

| Yanna14 a răspuns:

Pentru poze : Picasa3, PhotoScape, DreamLight, Magic Photo, Photoshine, Pizzap
Pentru muzica : Traktor
Acestea le folosesc eu big grin