| 6111992 a întrebat:

Buna ce sa fac sa nu ai mai cada asa rau parul pisicii? funda la cel mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| mariusQ a răspuns:

Spalo cu sampon si cu balsam asa am facut eu si a mers pentru mult timp.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să îi cureți zilnic părul cu ajutorul unei perii speciale.
Pa, pa.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Du-o la veterinar, iar el iti va spune ce tip de perie sau de sampon trebuie sa folosesti, si candhappy Si sa stii ca depinde si daca pisicuta ta are parul lung sau scurt, fiindca cele cu parul lung au nevoie de mai multa ingrijirepuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i implant de par