| Ramo137 a întrebat:

Buna cine are o catelusa pentru mine?

as vrea si eu un catel.

stau la curte, bucuresti colentina

poate sa fie si maianez si/sau de rasa, cum aveti

baietel sau fetita

max 3 ani (desi mie mi-ar placea sa fie inca pui)

mai vreau sa stiu daca este sanatos/a si daca are vreaun vaccin facut... sau carnet de sanatate.

ok, astept comuri. mersi mult o sa fie fff ferricit la mine ca am ma avut o catea si a trait mult si bine la mine

a da, dau FUNDA normal

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

Buna! Poti sa faci o fapta buna si sa adopti de pe www.adoptiedistanta.ro sau pe facebook: http://www.facebook.com/pages/Adoptie-Distanta/115974898420857. Sunt foarte multi puiuti care asteapta sa fie luati acasa, frumosi, sanatosi si vaccinati. Mult succes si felicitari pentru initiativa!

1 răspuns:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Poti incerca pe : www.adoptiicaini.ro si selectezi categoria Bucuresti.