| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un veterinar care se pricepe in rozatoare, mai precis hamsteri in bucuresti, sector 5? Sau nu conteaza a sectorul...

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

CANIN ASIST

*Profilaxie boli infectioase-vaccinari
*Profilaxie boli parazitare-deparazitare interna si externa
*Identificarea animalelor-microcipare, crotaliere animale comunitare castrate in cadrul cabinetului
*Analize de sange
*Tratamente injectabile, perfuzabile
*Dializa peritoneala
*Chirurgie
*Ortopedie
*Spitalizare
*Eutanasiere animale netratabile
*Deplasari la domiciliu
*Program: L-V:10.00-19.30;
S:10-14; D:10-13
*Asiguram si urgentele in afara programului!
DR. OZANA CIULEI
TOPORASI NR.31-PIATA PROGRESUL-SINA DE TREN DEZAFECTATA, STATIA LUI 323 "C.F.R."
Tel.0722.582.639,0760.930.874

5 răspunsuri:
| anabellafeonix a răspuns:

Imi cer scuze eu nu stiu... dar ce s-a intamplat cu rozatoarea ta? big grin

| anonim_4396 explică (pentru anabellafeonix):

Buna! Nu este nici o problema, eu iti multumesc ca te intereseaza de el happy Oricum...s-a creat o confuzie laughing I-am dat lui Schipy ( hamstericul meu baiat ) sfecla deshidratata si a facut pipi rosu si eu am crezut ca face pipi cu sange, si m-am panicat... sad

| BlaaBlaa a răspuns:

Str. Staicovici D. Nicoleae, DR., Nr. 63; SECTOR 5
Telefon: 021-410-1299, 021-410-1390, 021-411-3394

| BlaaBlaa a răspuns:

Sper ca te-am ajutat...

| anonim_4396 explică (pentru BlaaBlaa):

Multumesc, oricum, cum i-am zis si lui anabellafeonix s-a creat o confuzie, oricum, e bine sa stii cabinetul unui veterinar pentru orice nelamurire.