| MihaelaMihaa a întrebat:

Buna!
Cu ce trebuie hranit un caine la varsta de un an, dar la varsta de 2?
Fundha!:X

Răspuns Câştigător
| barbie19 a răspuns:

Buna! Nu stiu daca este o mancare speciala pentru varsta de 1 an, respectiv 2 ani pentru ca este deja mare, dar cred ca cea mai potrivita hrana ar fi cea speciala pentru caini (de exemplu Pedigree) care il ajuta sa creasca sanatos. Incearca conservele sau pernitele si vezi care ii place cel mai mult.winking

1 răspuns:
| kissyou a răspuns:

De la varsta de un an pana la 8 ani ii dai hrana pentru adult, dar ai grija ce mancare ii dai pentru ca pedigree este de tot rahatu'. cele mai bune sunt: royal canin, eukanuba, hill si pro plan de la purina. fundha? big grin