| KaterinaPetrova a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un caine shar-pei. are cineva?happy cum trebuie hranit de pui si pana ce creste? cam care ar fi pretul minim pentru acest caine?
fundita

3 răspunsuri:
| dididiana a răspuns:

Pai ai fi in jur de 8 milioane pui dar daca vrei mare in jur de 10 ar trebui sa-i dai carne de pui sau granule junior cand se face mare granule de adulti si poate nu renunti la carnea de pui cam atat
sper ca te-am ajutatbig grin

| Damanta a răspuns:

Buna. Mai vrei Shar Pei? Am eu o fetita in varsta de 3 luni. Lasa-mi mesaj daca mai doresti. Te pup! :*