| Alinaalian1234 a întrebat:

Cum as putea sa imi dresez cainele sa faca diferite lucruri?
FUNDA

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Din serialul "Cesar si cainii" de pe canalul National Geographic poti afla multe metode de dresaj--- urmareste-l!

| JustInCase_1628 a răspuns:

Uite cel mai tare canal de pe youtube! Iti explica pas cu pas cum sa iti inveti cainele diferite trucuri :-)

| Pirkko a răspuns:

Ce sa faca? Sa-ti aduca ziarul? Sa spele rufele? Sa raspunda la telefon?
Un caiine trebuie educat, e suficient. Lasa-l sa-si traiasca viata lui de caine ca nu e animal de circ sa fie dresat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot incerc sa-mi dresez pisica sa faca ceaiul da nu vrea mama ei de pisica nu vrea!

| inamorata a răspuns:

Cauta pe youtube "How to teach a dog"

| Deeutza_9997 a răspuns:

Paicu niste premii gustoase.sau sa-l duci la dresor.