| Bhambushel a întrebat:

Cum comentati finalul serialului Ezel? Se va face si continuarea serialului?

Răspuns Câştigător
| miateddy86 a răspuns:

Buna! sunt noua aici dar tocmai am vazut finalul! am urmarit tot serialul si e cel mai tare serial pe care l-am vazut vreodata! Ideea sa intelegi ce spune Ramiz! adica, k povestea lui e spusa deja si ca tot ce urmeaza nu exista! Can se intoarce la far sa isi vada tatal care poate fi decat Ezel, pentru ca are plicul de la Azad ca il lasa-se Unchiasul! Ezel nu moare, Eysan moare cand o injunghie Cengiz. Poevstea mea s-a terminat si tot ce urmeaza nu exista! asta spune Ramiz! deci concluzia e ca Ezel mai are un motiv sa traiasca si acela e Can! sper ca v-am lamurit cat de cat cu raspunsul si sper ca v--a placut! mie una foarte mult!

10 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

O cretineala.am vazut si eu 2 episoade, dupa care, am scos k.d din programe rolling on the floor

| WeeD a răspuns:

...Se va desfiinta Kanal D happy

| FanTpu1 a răspuns:

Nu cred si nu ma uit la ezel

| Bhambushel explică:

A1doru...daca te.ai uitat la 2 episoade inseamna cv te.a tentat s te uiti si la al 2 leawinking.

| Bhambushel explică:

Buna:*.m-a derutat spusele lui Ramiz putinhappy Acum imi dau seama de fapt ca intrebarea:Se va face si continuarea serialului? e inutilahappy.

| mausul a răspuns:

Cel mai smecher serial de pana acum cu actori extraordinari daca ar mai continua ar fi si mai superrr am ramas toti asa fara nici o idee de a afla cine ii ala care deschide usa...happy:X

| uLaur a răspuns:

A1doru De ce mereu se gaseste un smeu ca tine? thinking, Daca ar fi sa stergem un canal doar pentru 2 episoade de film neplacut, Eu nu as mai avea 1 canal la tv oh go on..., Asta se intampla cand vrei sa fi in centrul atentiei si sa arati cat de penibil estithinking, ' miateddy86 ' a dat cel mai bun raspuns bravo ai inteles povesteahappy.

| abnutza a răspuns:

Ultimul episod a fost bestial, dar daca nu se uita mama si tata cu fratemiu la EZEL, cred ca nu aflam de acest serial...Continuare serialului cred eu, ca daca se va face si urmatorul sezon va fi super tare! Intrati aici si uitati-va la, episodul 104 http://www.youtube.com/user/shustha23.OK pa!

| LoStEyEs a răspuns (pentru abnutza):

Nu-i adevarat! la sfarsitul serialului a scris " SFARSIT ", ceea ce arata doar si numai la sfarsitstraight face sunt chiar curioasa si eu cine era acel cineva, dar. asta e happy

| Danila_Nicolae_1990 a răspuns:

Salutari eu nu cred ca ai cum sa comentezi ai cum sa afirmi o mare realitate au mentalitatea turcii astia adevarata deci ce este in serialul acesta gasesti in viata de zi cu zi un mare adevar in secvente dar sincer sa fiu este ceva care nu mi-a placut a fost foarte frumos dar nu trebuiau sa moara mai exista continuare va rog frumos sa imi spuneti si mie ca Sunt Mare Fan cred ca este un serial care avem cu totii ce sa invatam din el big grin :X:X