| abcdefgh_1099 a întrebat:

happy cum pot sa am si eu scrisurile acelea misto la photo scape? big grin

14 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Nu stiu, dar ti'am raspuns doar sa nu mai vad intrebarea ta pe prima pagina, ca e de2 zile acolo

| andreea_8479 a răspuns:

Editor->apare jos in stanga un T click sh restul sper sa t descurci. daca dsp asta era vbhee hee

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai, la photo scape dai la grup, depui o poza acolo, cauta unde scrie converteste poza curenta, apoi, mai jos de CONVERTESTE POZA CURENTA dai la obiecte si jos, apesi pe patratelul de langa TEXT 1. pe poza pe care ai depuso acolo, iti apare TEXT, dai pe TEXT si fa setarile, iar unde este dreptunghiul ala mare scrii textul care vrei sa il ai pe poza si cand termini setarile dai in sus dreapta a ferestrei unde scrie OK, si GATA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunawinking intri la object si dai p T. acolo unde este numai unul singur. si iti alegi si scrisul si culoarea si marimea... tot:d byeeewave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUj asta ma intrebam si eoo cine stie sa-mi spuna si mehappy:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ai pe yahoo messenger :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eged

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa te aplec de bleaga ce esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abcdefgh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! big grin cum pot face la numele meu de la yd-ul de mess... patrate de alea sper ca stit la ce ma refer big grinhappy pentru raspun la yd-ul meu de mess este yo_original_2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afar de photo scape. pot satii dau un siiite mshto;)www.picnik.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.dafont.com/new.php dai pe download la cel pe care-l vrei

Downloadezi Fonturile si le bagi in C /Windows/Fonts

daca ti-am fost de ajutor imi dai fundita?;;)

| deede a răspuns:

Vreau si eu scris fain de acesta cum au prietenii mei si nu stiu cum sa-l pun