| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor!

mi-am reparat compu si mi-am reinstalat photo scape
da nu e la fel ca celalalt
nu are scrisurile acelea misto...numa arial.comisc sans...si din astea seci straight face
cine imi da un stie de unde pot dawolada unu care sa aiba scrisuri din alea faine...
cred ca ala car eil am in prezent e 3.5.
vreau altu care sa mearga pe windows xp...
pls helpp! funda :*

Răspuns Câştigător
| Bogdybgd a răspuns:

Salut!, faci o mare confuzie,PhotoScape nu are fonturi incorporate,el are datoria de a le citi,si de a le aplica pe cele din folderul FONTS,datorită reinstalării windows-ului,acestea s-au şters,PhotoScape nu are nicio vină, dar.tu ce ai de făcut, este să intri pe www.urbanfonts.com, si să-ti descarci fonturile care-ti plac, este un site foarte complex. Dacă ai windows 7 poţi să intrii pe fontul descarcat,si să-l rulez,după care dai pe butonul de install,dacă ai xp,intrii in folderul fonts de pe disc local C si-l copiezi acolo, va fi citit de PhotoScape automat.Îmi pare rău, dar.aşa e windows-ul.

0 răspunsuri:
Întrebări recente