| NirvanaE a întrebat:

Cum sa o fac pe mama sa-mi cumpere un catel de rasa mica? (stau la apartament)

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Poi poti incepe prin ai arata poze cu rasa catelului pana o faci sa simpatizeze acea rasa... spune-i ca sunt foarte dragutzi...si ii poti invata sa nu faca pipi in casa.si ca nu cressc mari.Atat.nimic mai multhappy
FUNDA?

1 răspuns:
| ExistSiEuPeAici a răspuns:

Poti sa-i arati poze cu ei, sa iei adresa de unde i`ai putea cumpara si altele. Prin astea vreau sa zic ca trebuie` sa pari foarte interesata de acest subiect : CATELUU`love struck
Apoi trebuie` sa o convingi pe mama ta ca poti avea grija de el si ca`l vei ingriji:d
Iar pentru sfarsit trebuie` sa o rogii` in continuu sa ti`l ialaughing
Cel putin asa o mers la mineehee hee
Bafta!