| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai o catelusa castrata i se poate face un implant ceva de genul pe chirurgie si sa poata face pui >apoi?

3 răspunsuri:
| TrixLove a răspuns:

WTF? dc ai vrea sa o chinui asa? Daca vrei pui, ia-ti alta catelusa. Implant? nu ai cum. si las-o mai moale cu gandurile astea. mergi in piata duminica pe la 1 dupa-miaza ssi iei de la tarani pui de caini daca-ti trebuiesc, dar te rog eu frumos, nu chinui cainele. ce vina are el ca tu nu poti fata?

| SamSon a răspuns:

Nu, nu cred!

| Igotbored a răspuns:

Nu nu se poate