| Andraanda a întrebat:

Am o catelusa de 4 ani caniche ee fetita nu`i castrata dar o sa fie
atata mananca si tot slaba ramane. ma refer ii se vad coastele si atata mananca de nu pot eu laughing.crying ce are?

4 răspunsuri:
| IIII a răspuns:

Pai cumpara-i pastilute, se gasesc la farmacie veterinara.Si ceri pastile pentru caini de deparazitare interna.Sunt sigura 95% ca asta are. Sper ca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Când te duci la farmacie să îi cumperi pastile pentru deparazitare, să îi spui farmacistei ce vârstă, sex şi greutate are câinele. Neapărat! Şi să îţi spună cum să ia pastilele, sau să îţi scrie pe cutie. E foarte important!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ O să-ţi placă!

| Denis97 a răspuns:

Ce rasa este? sunt unele rase care oricat ar manca arata de zici ca nau mancat de 3saptamani... Funda?:X

| Ale_2374 a răspuns:

Sincer mergi la un medic veterinar. Poate are parazitii.