| SimoneGanu10 a întrebat:

Daca am intarziat cu vaccinul la catel mai poate fi facut? Ofer funda!

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu are nici o problemă! Noua ne făcuse programarea la vaccin de an pentru câinele nostru in ziua când deja noi aveam concediul și nu mai eram in ziua respectivă în țară, așa că am făcut o alta programare pentru alta zi.

| mudokins78 a răspuns:

Nu e nici o problemă!

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Varsta animalului tau de companie nu trebuie sa fie o piedică cand vine vorba de vaccin! Accepta vaccinarea acestuia chiar daca a depasit cu putin sau mult varsta pentru acesta! Daca vei efectua acest pas, te vei bucura mai mult de prietenul tau

| Andreea11989 a răspuns:

Da, nu e nici o problema.