| sanboss a întrebat:

Cat costa vaccinul pentru catel?
dupa cat timp trebuie facut?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Incepand cu varsta de 6 saptamani, dar dupa o depareazitare interna ( contra viermisorilor).
Vaccinul complet pentru pui ( nu se fac toate vaccinurile deodata, polivalent si antirabic se face dupa 2-3 saptamani de la primul vaccin impotriva parvovirozei si jigodiei) costa in jur de 150 de lei, dar depinde de cabinetul veterinar.

| viotedy a răspuns:

Vreo 50 lei, primul la 6 saptamani.

| Kriss96 a răspuns:

Este o schema de vaccinare care se incepe la 6 saptamanai si se termina la 3 luni.
Vaccinul depinde unde il faci. Mie mi-a luat si 80 de lei.