| Marina_Annelisa_1992 a întrebat:

De 2 zile pisica mea are o umflatura pe buza de jos si partea dreapta din buza de sus este umflata. Am dus o la un medic si i-a facut cate 2 injectii pe zi. Antiinflamator si antialergic. Insa tot nu i-a trevut. Si mi-a spus sa ii dau cu glicerina boraxata si de fiecare data i se umfla cand o aplic. Sunt destul de speriata. Un sfat? Multumesc

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Mergi din nou la medic si spune-i ca i se umfla de la acea glicerina, sa ii schimbe tratamentul.