| irina19123 a întrebat:

Buna! De azi papagalul meu nimfa(baiat) a inceput sa naparleasca putin la creastă...ii cad pene foarte mici, dar acest lucru ma ingrijoreaza. Daca puteti sa imi ziceti de ce v-as fi recunoscatoare!

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Probabil își schimbă penajul cum se întâmplă la celelalte păsări.

| bosucucruce a răspuns:

Buna! cred ca la-r ajuta foarte mul t pe papagal sa il dai cu baneocin si sa ii dai nurofen la seringa. multumesc si o dimineata placuta. SPOR LA CAFELUTZA!