| Freyja a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un catelus de rasa pomeranian, am cautat, doar pe net recunosc si am gasit un site care ar parea in regula si de incredere

http://www.cateidevanzare.ro/

Intrebarea mea este daca a mai cumparat cineva de pe TPU de la cei cu acest site si daca chiar sunt ok si catelusii sunt in regula. MULTUMESC

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa cumperi de la un pets shop autorizat, asa vei primi un carnet care sa ateste originalitatea catelului, mai ales ca este destul de scump.
Plus ca, daca cumperi de la un magazin, poti reclama/poti intreba un veterinar sa afli daca este un catel pur.
O zi bunahappy

| WarriorCat a răspuns:

Site-ul pare ok...