| anonim_4396 a întrebat:

Buna doresc sa imi cumpar un pistol de airsoft cu co2 si vreau sa stiu daca acele rezerve ai marimi speciale sau sunt toate universale?

6 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Rezervele de co2 sunt universale, pentru pistol, sunt 5 lei bucata. Iti recomand military-shop.

| StJimmy a răspuns:

Da, sunt universale. Nu am mai avut pistol pe co2 pana acum dar stiu sigur de la colegii de echipa.

| Nicu999 a răspuns (pentru DespreHostel):

Am deja site de unde sami cumpa r dar nu stiu cum sa cumpar rezervele de co2 sunt universale?

| DespreHostel a răspuns (pentru Nicu999):

Pai citeste specificatile.

| Nicu999 a răspuns (pentru DespreHostel):

Da nu imi zice