| ady9978 a întrebat:

Buna,este cineva care are un caine de rasa mops de preferabil negru dar merge oricum de vanzare, sau stiti pe cineva?
Ofer funda!

1 răspuns:
| RedNose a răspuns:

Buna!
Cea mai sigura sursa este canisa. Daca dai un search pe net trebuie sa gasesti canise de pug, dar nu cainise gen premium, ci canise ce nu cresc mai mult de 2-3 rase. Vei avea siguranta ca este 100% pur, caracter specific rasei, carnetul de sanatate la zi(nu falsificat) si, un lucru foarte important, sanatos.
Asta ar fi singura canisa din tara ce creste pug(mops) http://www.dumaskennel.com/contact.html
Daca o sa cumperi de pe net nu ai garantia ca este sanatos si 100% pur.