| mia000 a întrebat:

Ce stiti despre rasa de caini mops?

7 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Sunt ciudati, sforaie, trag vanturi, daca au lesa prea stransa le ies ochii din orbite, sunt mici.

| Ramona000 a răspuns:

Mopsul este o rasă de câini de mici dimensiuni
traieste intre 10-15 ani
mananca des

| mixxjim a răspuns:

Sforaie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Buna! Ma pricep la catei si este in parc chiar o femeie cu un catelus mops :X.Ce pot spune este calm si curajos.
Are capul mare, ochii mici si bulbucati, corpul mic, picioarele si mai mici si prefera foarte mult activitatile in aer liber.Cel care il are doamna din parc vad ca mai mult topaie si alearga :)).Ai incredere in rasa mops! Este ideal pentru toti!
Uite niste poze :
http://www.pozecaini.com/poze-cu-caini-mops-pug-carlin/
Daca mai vrei informatii consulta acest site :
http://caini-de-rasa.ro/despre-rasa/Mops-117.html
Are tot de ce ai nevoie pe acel site! Consulta-l si vei vedea! A da acestui caine i se spunea Pug Dog adica caine cu fata de maimuta :)) Funda?

| ValentinBogdan a răspuns:

Incredere in viitor, solidaritate, calm. Mopsul este exact ce avem nevoie in ziua de azi. Neinfricat ne ajuta sa trecem prin criza cu piciorusele lui ca niste cioturi. Mai scurt decat picioarele lui este doar nasul turtit

| mia000 explică:

Ce vorbe frumoase. multumesc de raspuns aveti cumva un mops?